Dlaczego warto wynająć dźwig?

Dlaczego warto wynająć dźwig?

Dlaczego warto wynająć dźwig?


Prace rozbiórkowe lub remontowe. Wycinka drzew albo oczyszczanie dachów. Przeładunek towarów wielkogabarytowych lub montaż reklam i billboardów. Wymienione działania to tylko czubek góry lodowej wszystkich zadań, które można wykonać za pomocą dźwigów. Nic więc dziwnego, że ich wypożyczanie staje się coraz popularniejsze, ponieważ znacznie usprawniają pracę. A jakie jeszcze zalety kryje wynajem dźwigów? Wbrew pozorom jest ich całkiem sporo. W poniższym tekście wymienimy te najpowszechniejsze, z którymi spotykamy się zdecydowanie najczęściej. Oto one.


Oszczędność czasu


Część z wymienionych we wstępie prac na wysokościach pojawia się nagle i wymaga natychmiastowych działań. Może to być zagrożenie związane z zalegającym na dachu śniegiem, konieczność wymiany billboardu reklamowego na aktualniejszy lub wycięcie gałęzi przed okresem lęgowym ptaków. Z kolei inne zadania, głównie te związane z pracą na placu budowy, są zazwyczaj planowane ze sporym wyprzedzeniem. Jednak w obu przypadkach czas gra kluczową rolę, a wynajem dźwigów od profesjonalnej firmy usługowej może przyczynić się do jego skrócenia. A to przekłada się bezpośrednio na oszczędności finansowe. A skoro już o finansach mowa, to warto zauważyć, że niskie koszty to kolejny atut przemawiający za wypożyczaniem tych maszyn.


Oszczędność pieniędzy


Mówi się, że czas to pieniądz, ale profesjonalne usługi dźwigowe dają bardziej wymierne korzyści finansowe swoim klientom. Przede wszystkim wynajem sprzętu jest dużo tańszy od jego zakupu, szczególnie gdy mowa o wielotonowych maszynach renomowanych firm. Nie bez znaczenia jest również doświadczenie pracowników danej wypożyczalni, dzięki któremu konkretna praca może zostać wykonana znacznie szybciej i sprawniej. I wreszcie po trzecie, klient jest całkowicie zwolniony z kosztów serwisowania i przechowywania maszyn. Wypożyczający płaci tylko za samo użytkowanie sprzętu, a wszystkie pozostałe koszty są po stronie współpracującej z nim przy danym zleceniu firmy.


Szkolenia i uprawnienia


Dźwig to skomplikowana maszyna, do której obsługi wymagane są odpowiednie uprawnienia. Te nabywa się drogą szkoleń - czasem bardzo kosztownych i długotrwałych. Jednak są one wymagane, aby nie tylko prawidłowo wykonać daną pracę, ale przede wszystkim, aby zagwarantować bezpieczeństwo na placu budowy. W przypadku skorzystania z usług dźwigowych firm zewnętrznych można wynająć maszynę wraz z doświadczonym pracownikiem, dzięki czemu ma się pewność, że zlecenie będzie przeprowadzone z zachowaniem wszystkich norm i przepisów prawa budowlanego. A ten czynnik jest bardzo ważny przy odbiorach projektów, więc warto o niego zadbać.


Doświadczenie z zewnątrz


Owocna współpraca ma to do siebie, że niesie korzyści dla każdej ze stron. Dlatego też profesjonalne firmy dźwigowe, chętnie dzielą się swoim bogatym doświadczeniem z klientami. W końcu przy realizacji zlecenia gra się do jednej bramki, więc optymalizacja działań jest korzystna dla wszystkich zaangażowanych. Decydując się na skorzystanie z usług naszej firmy, otrzymujesz bonusowo wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu możemy znaleźć najlepsze rozwiązania do zastosowania w danym przypadku. Może to być właściwy dobór sprzętu lub trybu pracy albo porada z zakresu rozplanowania prac na budowie. W każdym z tych przypadków jesteśmy do dyspozycji, gdyż zależy nam na satysfakcji naszych klientów.


Podsumowanie


Mamy nadzieję, że w tym krótkim artykule znalazłeś odpowiedź na pytanie "dlaczego warto wypożyczyć dźwig?". Jeżeli nadal masz wątpliwości, to sprawdź naszą ofertę i galerię z wykonanych dotychczas prac. W każdej chwili możesz też skontaktować się bezpośrednio z naszą firmą. Jesteśmy dostępni przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, gdyż - tak, jak już wspomnieliśmy wyżej - czas to pieniądz, a nam zależy na Waszym zadowoleniu. Zachęcamy więc do kontaktu:


  • telefonicznego: +48 668 222 111 / +48 570 222 111
  • e-mailowego: biuro@arton.net.pl
  • za pomocą formularza kontaktowego na stronie
  • lub odwiedzając nas w siedzibie firmy w Krakowie.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień plików cookie znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. czytaj dalej Akceptuje