Wynajem hal magazynowych Kraków

Wynajem hal

Wynajem hal magazynowych Kraków

W ramach prowadzonej działalności prowadzimy wynajem hal i wynajem powierzchni magazynowych w Krakowie. Posiadamy hale magazynowe na wynajem o łącznej powierzchni prawie 1000 m2. Teren, na którym znajdują się hale, jest stale monitorowany i ogrodzony. Przepływ pojazdów kontroluje pracownik ochrony. Hale zlokalizowane są w bliskości obwodnicy autostradowej, w miejscu doskonale skomunikowanym z centrum Krakowa.


Poza ofertą wynajmu hal magazynowych i powierzchni magazynowych jesteśmy w stanie zapewnić pełną logistykę na miejscu. Oferujemy rozładunki i załadunki towaru. Nasi pracownicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu magazynów oraz ewidencjonowaniu towarów. Decydując się na wynajem hali magazynowej w naszej firmie Arton Kraków zyskujesz nie tylko strzeżoną powierzchnię do magazynowania, ale także wsparcie zespołu naszych specjalistów.

Wynajem hal - chcesz poznać cenę?

Skontaktuj się z nami!
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień plików cookie znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. czytaj dalej Akceptuje