Transport HDS Kraków

Transport HDS Kraków

Transport HDS Kraków to usługa, w ramach której oferujemy wynajem pojazdów ciężarowych z naczepami oraz wynajem samochodów z dźwigami HDS (hydraulicznymi dźwigami samochodowymi). Zaletą usługi transport HDS jest możliwość samozaładunku i przewozu elementów o większych gabarytach, kontenerów, maszyn i urządzeń, możliwość montażu i demontażu słupów elektrycznych, konstrukcji stalowych, billboardów, reklam itd.

Transport HDS wykorzystywany jest często przy pracach w niskich halach, gdzie klasyczne żurawie nie mogą wykonać pracy ze względu na rozmiar wysięgnika teleskopowego. Bez problemu mogą poruszać się po drogach przeznaczonych dla samochodów i mają wszechstronne zastosowanie pod kątem możliwości transportowych i załadunkowych/rozładunkowych.

Transport ciężarowy z HDS - oferujemy niezawodne i sprawdzone pojazdy takie jak HDS Renault Atlas (zasięg 6m) i HDS Man Atlas (zasięg 12m).

Transport HDS Kraków - pojazdy w naszej ofercie.

Man Atlas

Udźwig 12 ton
Wysięgnik teleskopowy: 14 m
Napęd: 8 x 4

Volvo Palfinger

Udźwig 8 ton
Wysięgnik teleskopowy: 18 m
Napęd: 8 x 4

Mercedes Palfinger

Udźwig 3 ton
Wysięgnik teleskopowy: 5 m
Napęd: 6x2

Renault Terex

Udźwig 0 ton
Wysięgnik teleskopowy: 6 m
Napęd: 4 x 2

MAN TIR

Udźwig 0 ton
Wysięgnik teleskopowy: - m
Napęd: 4 x 2

Transport HDS Kraków – jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami!
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień plików cookie znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. czytaj dalej Akceptuje