Transport HDS Kraków

Transport HDS Kraków

Transport HDS Kraków to usługa, w ramach której oferujemy wynajem pojazdów ciężarowych z naczepami oraz wynajem samochodów z dźwigami HDS (hydraulicznymi dźwigami samochodowymi). Zaletą usługi transport HDS jest możliwość samozaładunku i przewozu elementów o większych gabarytach, kontenerów, maszyn i urządzeń, możliwość montażu i demontażu słupów elektrycznych, konstrukcji stalowych, billboardów, reklam itd.

Transport HDS wykorzystywany jest często przy pracach w niskich halach, gdzie klasyczne żurawie nie mogą wykonać pracy ze względu na rozmiar wysięgnika teleskopowego. Bez problemu mogą poruszać się po drogach przeznaczonych dla samochodów i mają wszechstronne zastosowanie pod kątem możliwości transportowych i załadunkowych/rozładunkowych.


Jako firma Arton Kraków oferujemy Wam między innymi wynajem pojazdów na podwoziu 3-osiowego ciągnika siodłowego. Jego niewielkie gabaryty dają możliwość pracy w miejscach trudno dostępnych dla klasycznych dźwigów.


Transport ciężarowy z HDS - oferujemy niezawodne i sprawdzone pojazdy takie jak HDS Renault Atlas (zasięg 1m) i HDS Man Atlas (zasięg 12m).

Transport HDS Kraków - pojazdy w naszej ofercie.

MAN TIR

Udźwig 24 ton
Wysięgnik teleskopowy: - m
Napęd: 2 x 2

HDS Man Atlas

Udźwig 12 ton
Wysięgnik teleskopowy: 14 m
Napęd: 8 x 4

HDS Volvo Palfinger

Udźwig 11 ton
Wysięgnik teleskopowy: 18 m
Napęd: 8 x 4

HDS Mercedes Palfinger

Udźwig 10 ton
Wysięgnik teleskopowy: 20 m
Napęd: 6x4

HDS Renault Atlas

Udźwig 1 ton
Wysięgnik teleskopowy: 6 m
Napęd: 4 x 2

Transport HDS Kraków – jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami!
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień plików cookie znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. czytaj dalej Akceptuje