Wynajem osprzętu

Wynajem osprzętu  trawersy, kosze, zawiesia, szakle, pasy, płyty i podkłady

W ramach świadczonych usług wynajmujemy osprzęt do urządzeń transportu bliskiego. Posiadamy belki trawersowe niezwykle przydatne przy przenoszeniu elementów wielkogabarytowych niepozwalających na zastosowanie tradycyjnych zawiesi wielocięgnowych. Belki z naszej oferty posiadają możliwość regulacji rozpiętości co ułatwia dostosowanie punktów zaczepu do potrzeb klienta. 


Belki proste:

UdźwigRozpiętośćMasa własnaCharakterystyka
100 ton2,3 - 5,5 metra1240 kgPodgląd
30 ton4,5 - 7 metrów580 kgPodgląd
15 ton2 - 3 metrów125 kgPodgląd
6 ton2 - 3 metrów50 kg Podgląd 

Belki w innych kształtach: 

UdźwigKształtMasa własnaCharakterystyka
30 tonSześciokąt foremny148 kgPodgląd

Wypożyczamy również kosze do transportu ludzi. Kosze z naszej oferty można wypożyczyć, lub zlecić usługę w połączeniu z wynajmowanym żurawiem. Kosze zawiesza się na haku żurawia z wykorzystaniem szakli i ogniwa zbieżnego, co sprzyja stabilności w trakcie pracy. Kosze w naszej ofercie są atestowane oraz posiadają wymagane zabezpieczenia (burty, punkty zaczepu szelek). 


A

146 cm
B87 cm
C260 cm


Ponadto w naszej ofercie znajdują się różnorakie zawiesia. Zawiesia łańcuchowe, linowe oraz pasowe o różnych długościach i nośnościach. 


Dodatkowo posiadamy płyty drogowe w różnych wymiarach. Płyty drogowe mogą być wykorzystywane do tworzenia tymczasowych dróg dojazdowych w miejscach trudno dostępnych. Możemy zaproponować zarówno wynajem płyt, ich transport oraz przeładunki, jak i całościową budowę drogi dojazdowej. 

 

dshWaga
3,0 m1,5 m0,15 m1,7 tony
3,0 m1,3 m0,15 m1,5 tony


Skontaktuj się z nami!
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień plików cookie znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. czytaj dalej Akceptuje