fundusze europejskie

Szkolenia operatorów maszyn budowlanych, dźwigów

Szkolenia operatorów

Szkolenia operatorów maszyn budowlanych

Jako firma Arton Kraków prowadzimy szkolenia operatorów dźwigów, w tym żurawi przenośnych oraz szkolenie operatorów podnośników koszowych. Zapraszamy wszystkie osoby mieszkające w Krakowie i na terenie Małopolski na profesjonalne kursy zawodowe przeprowadzane przez naszą firmę.


Szkolenia operatorów maszyn budowlanych przygotowują do egzaminu przeprowadzanego przez Urząd Dozoru Technicznego. Kursy składają się z części teoretycznej i praktycznej. Podczas części teoretycznej szkolenia kandydat na operatora dźwigu uczestniczy w wykładach oraz otrzymuje materiały szkoleniowe. Podczas części praktycznej zaś nabywa umiejętności pracy na urządzeniach transportu bliskiego pod nadzorem naszej wykwalifikowanej kadry.


Atutem naszej firmy jest fakt, iż na co dzień świadczymy usługi dźwigowe w Krakowie i na terenie Małopolski. Nie jesteśmy jedynie firmą szkolącą, dzięki czemu posiadamy praktyczną wiedzę o warunkach panujących na budowach oraz problemach, które napotyka operator w czasie wykonywania zawodu. Podczas szkolenia na operatora dźwigu kandydat nabywa nie tylko teoretyczną wiedzę z zakresu obsługi sprzętu, ale również realne umiejętności.

Szkolenia operatorów maszyn budowlanych – zainteresowany?

Skontaktuj się z nami!
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień plików cookie znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. czytaj dalej Akceptuje