fundusze europejskie

Parking pojazdów ciężarowych Kraków

Parking pojazdów

Parking pojazdów ciężarowych — Kraków

Prowadzimy strzeżony i monitorowany parking dla pojazdów ciężarowych w Krakowie. Największymi atutami naszego parkingu są lokalizacja oraz bezpieczeństwo. Pozostawiając pojazd ciężarowy na naszym parkingu w Krakowie macie pewność, że teren jest ogrodzony i posiada nowoczesny monitoring. Przepływ pojazdów kontroluje pracownik ochrony.


Nasz parking pojazdów ciężarowych obsługuje pojazdy typu TIR, ciężarówki, samochody osobowe itd. Teren parkingu dla pojazdów ciężarowych znajduje się przy ul. Ujastek w Krakowie, w bezpośredniej bliskości węzła przy obwodnicy autostradowej. Dojazd do parkingu jest więc bardzo łatwy i komfortowy.

Parking pojazdów maszyn budowlanych

Skontaktuj się z nami!
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień plików cookie znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. czytaj dalej Akceptuje