Usługi dźwigowe Małopolska

Usługi dźwigowe Małopolska

Usługi dźwigowe Małopolska


Dźwigi Małopolska


Firma Arton świadczy usługi dźwigowe na terenie Krakowa oraz całej Małopolski od ponad 32 lat. Założona w 1987 roku systematycznie rozwijała swoją ofertę, udoskonalała metody pracy i rozbudowywała infrastrukturę oraz zaplecze sprzętowe, aby móc jeszcze lepiej spełniać swoją misję. Takie podejście przyniosło nie tylko ogromne doświadczenie, ale również zapewniło zadowolenie tysiącom klientów, gdyż rocznie wykonujemy ponad 2000 zleceń. Podejmujemy się wszystkich zadań na terenach przemysłowych, wiejskich, a nawet w ścisłym centrum miasta, czego dowodem są setki budynków postawionych na terenie Krakowa i jego okolic. Galeria dostępna na naszej stronie internetowej pokazuje część z wykonanych przez nas zleceń. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nią i z całą naszą ofertą.


Kompleksowe usługi dźwigowe Małopolska


W naszej bogatej ofercie znajdziecie dźwigi o różnym zastosowaniu i przeznaczone do wykonywania różnorodnych prac. Nie ma dla nas zadań niemożliwych, gdyż nasze dźwigi sprawdzają się doskonale w każdych warunkach. Interesuje Cię transport towarów wielkogabarytowych albo kontenerów i ich przeładunek lub rozładunek? Potrzebujesz wykonać montaż lub demontaż elementów budowlanych, hal lub konstrukcji stalowych, żelbetonowych, drewnianych i innych? Nasze żurawie samojezdne z łatwością sprostają tym pracom, a ich zróżnicowany udźwig (od 30 ton do nawet 250 ton) oraz różna długość wysięgnika (od 30 metrów do nawet 100 metrów) pozwalają na pracę nawet w bardzo trudnym terenie.


Nasza oferta to także wynajem podnośników koszowych, które są niezbędne w przypadku prac wysokościowych, np. zmiany ustawień oświetlenia, montażu ogłoszeń, billboardów, logo lub reklam, ścinki drzew, prac naprawczych i porządkowych na wysokości (mycie okien, usuwanie nawisów lodowych i sopli, odśnieżanie oraz czyszczenie dachów hal itd.) Na szeroką skalę prowadzimy usługi dźwigowe dla firm i osób prywatnych z Krakowa i całej Małopolski. Oferujemy wynajem sprzętu lub kompleksową obsługę maszyn oraz ich transport i niezbędny serwis. Prowadzimy również profesjonalne szkolenia z obsługi dźwigów, a także możemy przechować Twój sprzęt na naszym strzeżonym parkingu dostosowanym do pojazdów ciężarowych.


Wykonywane usługi dźwigowe


i pozostała oferta


Głównym obszarem naszych działań jest Małopolska. To właśnie tutaj wykonujemy zdecydowaną większość zadań i staramy się Wam przedstawić oferty jak najbardziej kompleksowe. Usługi dźwigowe to szerokie spektrum prac, które możemy wykonywać na różnym terenie. Do najpopularniejszych zleceń zaliczają się:


  • żurawie, dźwigi samojezdne, podnośniki koszowe - wynajem,
  • transport towarów wielkogabarytowych oraz ich ewentualny przeładunek lub rozładunek,
  • wynajem mniejszego osprzętu: trawersy, kosze, zawiesia, szakle, pasy, płyty oraz podkłady,
  • serwis i przegląd sprzętu oraz maszyn i wymiana ich elektroniki,
  • szkolenia i profesjonalne kursy zawodowe prowadzone przez doświadczoną kadrę,
  • przechowywanie sprzętu na strzeżonym, monitorowanym i zabezpieczonym parkingu,
  • obsługa firm i prywatnych zleceniodawców wraz z dostarczeniem na teren prac niezbędnych maszyn,
  • wynajem hal i powierzchni magazynowych na terenie Krakowa.
Nasza oferta obejmuje obsługę sprzętem, którego udźwig sięga 250 ton, a długość wysięgnika nawet 100 metrów. Dzięki temu możemy wykonać skomplikowane zadania w trudnym terenie. Ponadto do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i możemy zaproponować najlepsze rozwiązanie. Zaufało nam tysiące ludzi, czego dowodem jest m.in. galeria zdjęć i liczne rekomendacje. Pełna oferta obejmuje wykonanie prac od "A" do "Z" lub tylko transport, rozładunek i prace porządkowe. Bez względu na zakres zadania i oczekiwane rezultaty prosimy o kontakt w celu dokładnego omówienia szczegółów.


Zapraszamy również do przejrzenia aktualności oraz całej naszej strony internetowej, na której rozpisana jest pełna oferta. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości polecamy kontakt telefoniczny, e-mailowy lub osobisty. Nasze biuro znajduje się na ulicy Ujastek 7 w Krakowie, w bliskiej odległości autostradowej obwodnicy.


Nasz sprzęt - usługi i oferta


Profesjonalne usługi dźwigowe możliwe są tylko ze sprzętem wysokiej jakości. Dlatego też każdy nasz dźwig, żuraw i samochód jest sprawdzony i przetestowany, aby nie zawiódł w akcji. Daje nam to gwarancję, że zlecone zadania wykonamy na satysfakcjonującym wszystkich poziomie i w ustalonym wcześniej terminie - gdyż wiemy, że czas to pieniądz, szczególnie w biznesie. Mając na uwadze powyższe oraz dbając o zadowolenia klienta dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi dźwigowe były wizytówką, która wyróżni nas na tle konkurencji. Wysokiej jakości sprzęt, profesjonalna kadra oraz bogate doświadczenie liczone w latach są najlepszym dowodem naszych działań.


Nasza oferta to 30 różnych maszyn dostosowanych do prac wszelkiego rodzaju oraz 20 specjalistów, którzy wykonają każde zadanie lub posłużą Wam profesjonalną poradą. Galeria zdjęć dostępna na naszej stronie internetowej przedstawia wybrane modele pojazdów wraz z wykonanymi pracami. Korzystamy przede wszystkim z maszyn renomowanych marek, takich jak: Liebherr, Wumag, Faun, Grove, Terex Demag. Są to firmy, które ciężki sprzęt wniosły na całkowicie nowy poziom, dzięki czemu nasze usługi dźwigowe mogą być teraz pełniejsze i lepiej dostosowane do potrzeb klientów.


Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty na usługi dźwigowe. Cała Małopolska znajduje się w obszarze naszych działań, więc zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów oraz wyceny wraz z możliwymi terminami realizacji prac. Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę, więc można się z nami kontaktować w każdym momencie. Bazując na własnym doświadczeniu, doradzimy najskuteczniejsze rozwiązania, które pozwolą Wam zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze oraz udostępnimy nasze dźwigi i pozostały niezbędny sprzęt.


Zobacz nasze dźwigiKorzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień plików cookie znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. czytaj dalej Akceptuje