Dźwigi Bochnia


Dźwigi Bochnia


Bochnia to wyjątkowa miejscowość na polskiej mapie, ponieważ każdy znajdzie tam coś dla siebie. Rzesze turystów corocznie odwiedza kopalnię soli, która została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO, a przedsiębiorcy stawiają tutaj swoje firmy. Bliskość Krakowa sprawia, że lokalizacja siedziby w Bochni to doskonały pomysł pod względem biznesowym - świetny dojazd do lotniska i dworców, a przy tym znacznie niższe koszty wynajmu i użytkowania powierzchni niż w stolicy Małopolski. Nic więc dziwnego, że liczba inwestycji budowlanych tak bardzo wzrosła w ostatnim czasie i nic nie wskazuje na to, aby ten trend miał się odmienić. Nasza firma wychodzi naprzeciw potrzebom osób, które planują budowę, przebudowę, renowację lub remont różnego rodzaju budynków w Bochni i jej okolicach. Świadczymy usługi dźwigowe już od kilkudziesięciu lat i przez ten czas zrealizowaliśmy tysiące zleceń, więc serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Usługi dźwigowe i wynajem dźwigów - Bochnia i okoliczne miejscowości


Trzy dekady działalności w branży budowlanej pozwoliły nam dopracować i mocno zróżnicować naszą ofertę, dzięki czemu możemy świadczyć kompleksowe usługi dla wszystkich klientów. Główną jej osią są dźwigi i podnośniki koszowe na wynajem, co pozwala realizować różnorakie prace budowlane, w tym:


 • montaż i demontaż konstrukcji stalowych, metalowych, drewnianych itd.,
 • montaż i demontaż banerów reklamowych, szyldów, ogłoszeń itd.,
 • rozładunek i załadunek towarów wielkogabarytowych oraz kontenerów,
 • czyszczenie trudno dostępnych miejsc i powierzchni (np. poszycia dachowe),
 • przycinka drzew.
Do usług dźwigowych należy również wynajem całego osprzętu potrzebnego podczas tego typu prac. Osprzęt można wypożyczyć wraz z ciężkimi maszynami lub całkowicie osobno.


Pozostałe usługi - Bochnia, Kraków i okolice


Chociaż usługi dźwigowe i budowlane to zdecydowanie największy odsetek naszych zleceń, to wiemy, że różne prace wymagają różnych rozwiązań. Dlatego rozszerzyliśmy zakres kategorii naszych działań i w ofercie znajduje się również:


 • serwis elektroniki i pojazdów,
 • parking pojazdów,
 • szkolenia z zakresu obsługi maszyn ciężkich,
 • wynajem powierzchni magazynowych i hal,
 • usługi transportowe,
 • doradztwo profesjonalnej kadry.


Bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży, chcieliśmy aby nasza oferta była jak najbardziej kompleksowa, ponieważ wierzymy, że tylko wtedy możemy realizować zlecenia na wysokim poziomie. Satysfakcja klienta to nasz priorytet, dlatego też jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Siedziba naszej firmy znajduje się przy ulicy Ujastek 7 (Kraków), ale można się z nami skontaktować także telefonicznie lub poprzez wiadomości e-mail.


Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i szukamy optymalnych rozwiązań, które pozwolą ograniczyć wydatki klienta i przyspieszą czas pracy. Dbamy również o bezpieczeństwo naszych pracowników i innych osób znajdujących się na placu budowy, więc wszystkie nasze dźwigi, podnośniki koszowe i inne urządzenia posiadają odpowiednie atesty i zostały przez nas osobiście przetestowane w terenie. Zachęcamy do skorzystanie z naszej oferty usług dźwigowych i kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy.


Jesteś zainteresowany ofertą wynajmu dźwigu w Bochni?

Skontaktuj się z nami!
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień plików cookie znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. czytaj dalej Akceptuje