Dźwigi Katowice


Dźwigi Katowice


Nasza firma ARTON świadczy specjalistyczne usługi dźwigowe już od ponad trzydziestu lat. Trzy dekady nieustannej pracy, poszerzania wiedzy i doświadczenia oraz zdobywania nowych kompetencji sprawiły, że jesteśmy w stanie sprostać wszystkim stawianym przed nami wymaganiom. Realizujemy zlecenia dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw i instytucji, a do każdego projektu podchodzimy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Oferujemy usługi na najwyższym możliwym poziomie (dosłownie i w przenośni), ponieważ każdą pracę traktujemy jako własną wizytówkę, więc zależy nam na jakości. Z kolei bogate zaplecze samochodowe pozwala nam wykonywać zróżnicowane usługi, co przekłada się na kompleksową pracę w terenie.


Prace wysokościowe Katowice - wynajem dźwigów


Podstawą naszej oferty są usługi dźwigowe, w tym ich krótko i długoterminowy wynajem na terenie Katowic i okolicznych miejscowości. Posiadamy sprzęt znanych i sprawdzonych marek, więc mamy pewność jego niezawodności w każdych warunkach. Ponadto każdy z dostępnych żurawi został przez nas osobiście przetestowany w czasie licznych prac wysokościowych. Z kolei szeroki wybór dźwigów pozwala odpowiednio dostosować pojazd do rodzaju pracy, dzięki czemu znajdujemy najbardziej optymalne rozwiązania dla naszych klientów. Oferujemy wynajem sprzętu o udźwigu od 30 do 250 ton i zasięgu wysięgnika do 100 metrów, co pozwala realizować także duże projekty budowlane i inwestycyjne.


Pozostałe prace - wynajem sprzętu


W ofercie naszej firmy znajdują się przede wszystkim dźwigi, ale również podnośniki koszowe i różnego rodzaju osprzęt (m.in. kosze, belki trawersowe oraz zawiesia). Osprzęt można wypożyczyć osobno lub w zestawie lub przy okazji wynajmu dźwigu. Wszystkie pojazdy i dodatki są atestowane i mają odpowiednie zabezpieczenia, dzięki czemu możemy zapewnić maksimum bezpieczeństwa podczas prac na wysokościach. Na życzenie klienta zapewniamy transport i obsługę sprzętu na obszarze miasta Katowice i przyległych miejscowości i wsparcie podczas prac budowlanych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, więc w razie potrzeby prosimy o tel. +48 668 222 111.


Usługi dźwigowe Katowice - pełna oferta


Wieloletnie doświadczenie w pracach budowlanych w terenie nauczyło nas znajdować optymalne rozwiązania dla naszych klientów. Wspomniana wyżej oferta wynajmu dźwigów to tylko część ze świadczonych przez nas usług. I chociaż wypożyczanie żurawi, podnośników i całego osprzętu stanowi główną oś naszych działań, to jesteśmy w stanie wspomagać także w innych działaniach. Prowadzimy profesjonalne szkolenia z zakresu obsługi żurawi samojezdnych i podestów ruchomych oraz specjalistyczny serwis elektroniki. Ponadto posiadamy bogate zaplecze sprzętowe, które jest przydatne w wykonywaniu mniej skomplikowanych prac rozbiórkowych i budowlanych. Dodatkowo bazując na własnym doświadczeniu i wiedzy zebranej w czasie wielu lat pracy możemy doradzać klientom wybór najbardziej optymalnej usługi.


Wynajem dźwigu Katowice


Nasza firma wynajmuje dźwigi zarówno osobom prywatnym, jak i firmom, przedsiębiorstwom oraz instytucjom. Kilkadziesiąt maszyn o zróżnicowanym udźwigu (od 30 ton) pozwala dostosować rodzaj usługi do rodzaju pracy oraz terenu, na którym mają być wykonywane działania. Pozwala to zoptymalizować czas i koszt wynajmu dźwigów z zachowaniem pełnego profesjonalizmu. Każdy sprzęt został przez nas przetestowany i spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa, więc mamy pewność, że w Państwa ręce oddajemy dźwigi i żurawie najwyższej klasy. Zachęcamy do kontaktu i ustalenia szczegółów pracy.Jesteś zainteresowany ofertą wynajmu dźwigu w Katowicach?

Skontaktuj się z nami!
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień plików cookie znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. czytaj dalej Akceptuje