Dźwigi Niepołomice


Dźwigi Niepołomice


Niepołomice z racji na swoje położenie stały się miastem szybko rozwijającym i rozrastającym się. Duża liczba firm i przedsiębiorstw chce uniknąć korków i kosztów związanych z Krakowem, więc na swoją siedzibę wybiera miejscowości leżące w okolicy. Niepołomice są jedną z nich, więc nic dziwnego, że wzrosło zapotrzebowanie na usługi dźwigowe i budowlane - w końcu popyt rodzi podaż. Nasza firma wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, co oznacza, że przygotowaliśmy bogatą ofertę wynajmu dźwigów, żurawi, podnośników i osprzętu. Wszystkie pojazdy są dostępne po wcześniejszym ustaleniu szczegółów, więc serdecznie zachęcamy do kontaktu. Wiemy, że czas to pieniądz, dlatego staramy się być dla Państwa dostępni przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu.


Wynajem dźwigów - Niepołomice i okolice


Główną osią naszej działalności biznesowej jest wynajem dźwigów i podnośników. Współpracujemy z osobami prywatnymi i różnego rodzaju firmami oraz instytucjami, a do każdego zlecenia staramy się podchodzić indywidualnie i odpowiednio dobierać sprzęt do potrzeb klienta. Posiadamy pojazdy o udźwigu od 30 do 250 ton i zasięgu wysięgnika do 100 metrów, dzięki czemu możemy realizować nawet najbardziej wymagające i skomplikowane zadania. Do najczęściej świadczonych przez nas usług należą:


  • montaż oraz demontaż banerów reklamowych, szyldów, poszyć dachowych itd.,
  • prace rozbiórkowe i remontowe na wysokościach,
  • przycinka drzew,
  • czyszczenie dachów,
  • załadunek i rozładunek towarów wielkogabarytowych i kontenerów.
Kilkadziesiąt lat doświadczenia w branży pozwala nam optymalizować zadania i właściwie dobierać urządzenia do potrzeb danej firmy lub osoby prywatnej. Dzięki temu minimalizujemy czas pracy oraz jej koszty, co jest korzystnym działaniem z punkty widzenia zleceniodawcy. A to na jego satysfakcji najbardziej nam zależy.


Pozostałe usługi naszego przedsiębiorstwa


Dźwigi i podnośniki na wynajem tworzą trzon naszej oferty, ale świadczymy także inne usługi na rzecz okolicznych firm:


  • usługa serwisu elektroniki pojazdów,
  • parking,
  • wynajem hal i powierzchni magazynowych,
  • wynajem osprzętu do dźwigów i podnośników,
  • szkolenia z zakresu obsługi pojazdów ciężkich.
Po dokładne informacje i szczegóły zapraszamy do kontaktu osobistego (nasza firma zlokalizowana jest w Krakowie przy ulicy Ujastek 7), telefonicznego lub poprzez adres e-mail. Każde zlecenia traktujemy indywidualnie i szukamy najbardziej optymalnych rozwiązań dla naszych klientów i partnerów. Możesz przekonać się o tym osobiście korzystając z naszych usług. Tysiące zadowolonych osób nie może się przecież mylić.

Jesteś zainteresowany ofertą wynajmu dźwigu w Niepołomicach?

Skontaktuj się z nami!
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień plików cookie znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. czytaj dalej Akceptuje