Dźwigi Skawina

Dźwigi Skawina

Nasza firma usługowa Arton zajmuje się wynajmem dźwigów i podnośników koszowych już od ponad 30 lat. Działamy głównie na terenie województwa małopolskiego (m.in. Kraków, Skawina i Bochnia) oraz śląskiego (Katowice), ale realizowaliśmy również zlecenia w bardziej oddalonych miejscowościach. Posiadamy bogate zaplecze maszyn budowlanych, na które składają się pojazdy renomowanych i znanych na całym świecie marek - Liebherr, Faun, Grove oraz Demag. Od początku naszej działalności dokładamy wszelkich starań, aby prezentować najwyższy możliwy poziom usług, dlatego też przygotowaliśmy kompleksową ofertę, co pozwala sprostać każdemu zadaniu.

Wynajem dźwigów i maszyn budowlanych

Usługi naszej firmy skupiają się na wynajmie dźwigów i innych maszyn budowlanych (np. podnośniki koszowe). Posiadamy pojazdy o udźwigu od 30 do 120 ton i zasięgu do 100 metrów. Wszystko to sprawia, że możemy realizować prace o różnym stopniu skomplikowania i zapewniać kompleksową obsługę podczas realizacji projektu. Duże zróżnicowanie dźwigów pozwala również dopasować pojazd do specyfiki wykonywanych zadań, dzięki czemu można zoptymalizować czas i koszt pracy. Jest to wyjątkowo korzystne rozwiązanie dla firm zewnętrznych, które muszą jednocześnie nadzorować wiele projektów i różne etapy ich budowy.

Wynajem osprzętu do maszyn budowlanych

Dbając o kompleksowość naszych usług nasza firma oferuje także wynajem różnego rodzaju osprzętu:

 • kosze,
 • belki trawersowe,
 • zawiesia,
 • szakle,
 • pasy,
 • podkłady,
 • płyty.


Osprzęt można wypożyczyć osobno lub przy okazji wynajmu dźwigu oraz innych ciężkich urządzeń. Każdy sprzęt został przez nas wielokrotnie sprawdzony w terenie, więc mamy pewność, że będzie niezawodnie działał podczas pracy. Poza tym wszystkie urządzenia posiadają niezbędne atesty i tym samym spełniają wymogi przepisów prawa.

Pozostałe usługi dźwigowe

Ponad 30 lat doświadczenia i działalności w branży budowlanej pozwoliło nam dokładnie poznać i zrozumieć potrzeby naszych klientów. Dlatego też zdajemy sobie sprawę, że usługi dźwigowe to nie tylko wynajem sprzętu, ale również jego serwis i przechowywanie. Poza tym prowadzimy wynajem hal (Kraków), które można wykorzystać pod magazyny. Ważną częścią naszej działalności są usługi szkoleniowe w zakresie przygotowywania do egzaminu przeprowadzanego przez Urząd Dozoru Technicznego. Zapewniamy wsparcie i doświadczenie profesjonalnej kadry, dzięki czemu finalny test będzie tylko formalnością. Skoro już o kadrze mowa, to warto wspomnieć, że nasza firma chętnie służy pomocą na każdym etapie planowania i przygotowania prac. Dźwigi i podnośniki koszowe nie mają przed nami tajemnic, więc chętnie podzielimy się tą wiedzą, co z pewnością ułatwi współpracę i znacząco ją usprawni.

Kontakt z firmą

Mówi się, że w biznesie czas to pieniądz i my, jako firma z długoletnimi tradycjami, doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest optymalizacja czasu pracy. Dlatego też jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Siedziba naszego przedsiębiorstwa znajduje się w Krakowie(województwo małopolskie), jednak usługi dźwigowe świadczymy także poza miastem. Szczegóły każdego zlecenia są ustalane indywidualnie z klientem i można się z nami skontaktować na kilka sposobów:

 • bezpośrednia wizyta w firmie (ul. Ujastek 7m Kraków),
 • telefonicznie: +48 668 222 111,
 • za pomocą adresu e-mail: biuro@arton.net.pl,
 • lub poprzez formularz dostępny na naszej stronie internetowej.


Każdą sprawę traktujemy priorytetowo i staramy się opracować optymalny plan działania z uwzględnieniem wszystkich potrzeb klienta. Jesteśmy również otwarci na propozycje i dokładamy wszelkich starań, aby realizacja zadań całkowicie odzwierciedlała wizję zleceniodawcy i dawała mu 100% satysfakcję.

Jesteś zainteresowany ofertą wynajmu dźwigu w Skawinie?

Skontaktuj się z nami!
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień plików cookie znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. czytaj dalej Akceptuje