Dźwigi Wieliczka


Dźwigi Wieliczka


Arton to firma, która świadczy usługi dźwigowe, w tym wynajem sprzętu ciężkiego oraz jego serwis i przechowanie. Nasze przedsiębiorstwo zlokalizowane jest przy ulicy Ujastek w Krakowie i obsługujemy klientów na terenie całej Małopolski (m.in. Wieliczka, Kraków, Bochnia, Skawina) i Śląska (m.in. Katowice i okoliczne miejscowości). Bogate zaplecze pojazdów o różnym udźwigu i zasięgu pozwala nam dobrać najbardziej optymalne rozwiązanie do potrzeb danej pracy budowlanej bądź wysokościowej. Z kolei ponad 30 lat doświadczenia w tej branży i tysiące wykonanych zleceń sprawiają, że każde zadanie wykonujemy szybko, sprawnie i z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Doświadczona kadra pracowników nie tylko przyczynia się do bezproblemowego przebiegu wszystkich prac, ale również służy poradą i pomocą na etapie planowania poszczególnych zadań.


Profesjonalne usługi dźwigowe - wynajem sprzętu


Trzonem naszej działalności jest wynajem dźwigów. Posiadamy w swojej ofercie pojazdy renomowanych marek (m.in. Faun, Liebherr, Grove i Demag) o udźwigu od 30 do 200 ton oraz długości wysięgników od 30 do nawet 100 metrów. Duże zróżnicowanie maszyn pod względem wydajności i mocy pozwala na dobranie najodpowiedniejszego sprzętu do planowanych prac. Działania budowlane i wysokościowe wykonujemy na zlecenie osób prywatnych, ale również różnego rodzaju instytucji i przedsiębiorstw. Pośród najczęściej wykonywanych zadań należy z pewnością wymienić:


  • załadunek/rozładunek kontenerów oraz towarów wielkogabarytowych,
  • montaż/demontaż elementów budowlanych, hal oraz konstrukcji metalowych, żelbetonowych lub drewnianych,
  • montaż/demontaż banerów i reklam.
Wszystkie nasze dźwigi, żurawie i podnośniki posiadają odpowiednie atesty i spełniają normy bezpieczeństwa. Każdy pojazd będący na wyposażeniu firmy został przez nas wielokrotnie przetestowany w terenie, dzięki czemu mamy pewność, że do Państwa rąk trafiają urządzenia pewne i gotowe do natychmiastowej pracy.


Wieliczka - wynajem dźwigu lub osprzętu


W naszej ofercie oprócz szerokiego wyboru dźwigów budowlanych i żurawi można również znaleźć wszelkiego rodzaju osprzęt, który znacznie usprawnia pracę i zapewnia jej bezpieczeństwo. Na stanie posiadamy kosze, belki trawersowe, pasy i różnego rodzaju zawiesia, które mogą być wypożyczone wraz ze sprzętem ciężkim lub osobno. Urządzenia posiadają odpowiednie zabezpieczenia oraz atesty i tym samym spełniają wszystkie przepisy i normy wymagane do ich prawidłowego użytkowania. Dźwigi, żurawie i podnośniki naszej firmy są przeznaczone na wynajem lub wypożyczanie, jednakże jesteśmy w stanie zapewnić Państwu ich całkowitą obsługę, dzięki czemu nie ma konieczności dodatkowego szukania specjalisty z zewnątrz. Zdecydowana większość maszyn budowlanych to urządzenia, których obsługa wymaga wcześniejszych szkoleń, dlatego też warto postawić na profesjonalistów zaznajomionych z daną branżą. A skoro już o szkoleniach mowa to chcemy zaznaczyć, że jedną z naszych usług jest oferta kursowa, na której specjaliści z naszej firmy przygotowują do egzaminu przeprowadzanego przez Urząd Dozoru Technicznego.


Usługi budowlane - Wieliczka


Firma Arton świadczy usługi dźwigowe już od kilkudziesięciu lat. Dekady doświadczenia pozwalają nam nie tylko bezpośrednio wykonywać prace budowlane, ale również służyć pomocą i poradą na każdym etapie projektu. Przygotowana przez nas oferta jest wyjątkowo kompleksowa i zakłada m.in. wypożyczanie sprzętu, jego obsługę oraz serwis i przechowywanie, liczne szkolenia i kursy oraz porady dotyczące szeroko zakrojonego budownictwa i wykorzystania dźwigów, podnośników oraz żurawi. W przypadku zainteresowania ofertą serdecznie zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, ponieważ wiemy, jak ważny jest czas w realizacji projektów.


Jesteś zainteresowany ofertą wynajmu dźwigu w Wieliczce?

Skontaktuj się z nami!
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień plików cookie znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. czytaj dalej Akceptuje