Dźwigi Zakopane


Dźwigi Zakopane


Zakopane, czyli stolica naszych gór i perła na turystycznej mapie Polski. Duża liczba odwiedzających oraz mieszkańców sprawia, że w mieście i jego okolicach powstają coraz to nowe budynki, hotele i restauracje. Nic dziwnego, ponieważ popyt rodzi podaż, a turystyka w tym regionie kwitnie o każdej porze roku. Taka sytuacja jest nie tylko okazją dla wielu przedsiębiorców, ale również sporym wyzwaniem, gdyż wszystkie prace budowlane (np. remonty, renowacje, rozbudowa lub przebudowa itd) muszą być wykonywane błyskawicznie i z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. W tym może pomóc nasza firma Arton, która od ponad 30 lat świadczy usługi dźwigowe na terenie województwa małopolskiego i śląskiego. Zakopane i okoliczne miejscowości to także region naszych działań i jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdym - nawet wyjątkowo nagłym - przypadku.


Wynajem dźwigów i podnośników koszowych - Zakopane, Nowy Targ i okolice


Nasza firma posiada pojazdy o udźwigu od 30 do 250 ton i zasięgu ramion do 100 metrów. Na stanie mamy kilkadziesiąt różnych maszyn, dzięki czemu możemy lepiej dostosować usługi do potrzeb klienta i tym samym zoptymalizować czas pracy oraz całościowe koszty. Wieloletnie doświadczenie w branży i zebrana przez te lata wiedza pozwala nam znajdować najlepsze rozwiązania, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zadań. W ofercie posiadamy samochody najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie - Faun, Grove, Liebherr oraz Demag, co samo w sobie jest gwarancją niezawodności - a ta jest kluczowa na placu budowy.


Nasze przedsiębiorstwo posiada również podnośniki koszowe na wynajem oraz cały osprzęt do nich (np. pasy, belki trawersowe, kosze itd.), co pozwala na bezpieczne wykonywanie prac na wysokościach. Tego typu dźwigi są niezastąpione przy montażu lub wymianie banerów reklamowych, przycinaniu drzew, oczyszczaniu poszyć dachowych czy różnego rodzaju działaniach naprawczych. Każdy nasz pojazd posiada odpowiednie atesty i został wielokrotnie sprawdzony w terenie, dzięki czemu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie z zachowaniem wszystkich przepisów prawa i norm bezpieczeństwa.


Pozostałe usługi naszej firmy


Usługi dźwigowe to bez wątpienia trzon naszej działalności, ale w ofercie posiadamy również dodatkowe opcje, które dla wielu klientów mogą okazać się bardzo przydatne i opłacalne. Do najważniejszych z nich należą:


  • serwis pojazdów i elektroniki,
  • parking pojazdów,
  • szkolenia przygotowujące do egzaminów przeprowadzanych przez Urząd Dozoru Technicznego,
  • doradztwo,
  • transport,
  • wynajem osprzętu,
  • wynajem hal i powierzchni magazynowych.
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i szukamy rozwiązań, które będą najbardziej opłacalne dla naszego klienta. Wiemy, że w biznesie liczy się czas, dlatego jesteśmy dostępnie dosłownie 24 godziny na dobę i siedem dni w tygodniu. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, a wszystkie szczegóły możemy ustalić telefonicznie lub poprzez e-mail. Zależy nam na satysfakcjonującej obie strony współpracy, więc gwarantujemy najlepszą na rynku obsługę klienta. Warto się o tym przekonać na własnej skórze.


Siedziba naszej firmy znajduje się w Krakowie przy ulicy Ujastek 7, ale od lat świadczymy usługi w bardziej oddalonych miastach. Przez kilka dekad naszej działalności zrealizowaliśmy tysiące zleceń, a każde z nich traktujemy, jako swoją wizytówkę, wiec tym bardziej zależy nam na wysokiej jakości prac. W związku z tym dokładamy wszelkich starań, aby klient był zadowolony ze swojego wyboru.


Jesteś zainteresowany ofertą wynajmu dźwigu w Zakopanem?

Skontaktuj się z nami!
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień plików cookie znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. czytaj dalej Akceptuje