fundusze europejskie

Wynajem osprzętu — trawersy, kosze, zawiesia, szakle, pasy, płyty i podkłady

Wynajem osprzętu stara

Wynajem osprzętu trawersy, kosze, zawiesia, szakle, pasy, płyty i podkłady

W ramach świadczonych usług wynajmujemy osprzęt do urządzeń transportu bliskiego. Posiadamy belki trawersowe niezwykle przydatne przy przenoszeniu elementów wielkogabarytowych niepozwalających na zastosowanie tradycyjnych zawiesi wielocięgnowych. Belki z naszej oferty posiadają możliwość regulacji rozpiętości co ułatwia dostosowanie punktów zaczepu do potrzeb klienta. 


Wypożyczamy również kosze do transportu ludzi. Kosze z naszej oferty można wypożyczyć, lub zlecić usługę w połączeniu z wynajmowanym żurawiem. Kosze zawiesza się na haku żurawia z wykorzystaniem szakli i ogniwa zbieżnego, co sprzyja stabilności w trakcie pracy. Kosze w naszej ofercie są atestowane oraz posiadają wymagane zabezpieczenia (burty, punkty zaczepu szelek). 


Ponadto w naszej ofercie znajdują się różnorakie zawiesia. Zawiesia łańcuchowe, linowe oraz pasowe o różnych długościach i nośnościach. 

Wynajem osprzętu do dźwigów.

Skontaktuj się z nami!
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień plików cookie znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. czytaj dalej Akceptuje